MAS Podlipansko

Vyhledat

Nejnovější

Přihlášení

Nejčtenější

 • Pečovatelská služba města Pečky
  Pečovatelská služba města Pečky

  O zřízení Pečovatelské služby města Pečky rozhodlo Zastupitelstvo města Pečky na svém zasedání dne 11. prosince 1995. Příspěvková organizace s právní subjektivitou zahájila svoji činnost 1. února 1996.

  Čteno 14296 krát Číst dál...
 • Domov Svojšice
  Domov Svojšice

  Poslání a cíle Domova

  Poskytování pobytových služeb osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění, osobám se stařeckou demencí a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby

  Čteno 10206 krát Číst dál...
 • Domov pro seniory Pňov - Předhradí
  Domov pro seniory Pňov - Předhradí

  Příjemné venkovské prostředí Polabí zajišťuje klientům domova pro seniory nejen příjemný odpočinek a relaxaci

  Čteno 10060 krát Číst dál...
 • Respondeo, z.s.
  Respondeo, z.s.

  Respondeo, z.s. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby lidem a rodinám, kteří se ocitli v složité životní situaci a neví, jak z ní ven.

  Čteno 8678 krát Číst dál...

Návštěvy

12067835
Dnes
Celkem
1653
12067835

Vaše IP: 44.220.44.148
Čas serveru: 2024-06-20 04:52:10

Centrum pro všechny o. s.

ICentrum pro všechny o.p.s. - ntegrace ICentrum pro všechny o.p.s. - ntegrace

Naše občanské sdružení, Centrum pro všechny, jak z názvu vyplývá, není zaměřené svou činností jen na jednu skupinu, ale připravujeme akce jak pro postižené, tak i zdravé, jak pro malé, tak velké. 

 

Prostě pro všechny.
Připravujeme volnočasové integrační programy pro děti mentálně i somaticky postižené, o děti s autismem a jinými handicapy z blízkého i dalekého okolí. V prosinci oslavíme 9 narozeniny a za tu dobu se nám povedlo realizovat přes 20 projektů, které jsou určené jak našim centrákům, tak široké veřejnosti.
První tři roky bylo naše sdružení „jen" partou mladých iniciativních lidí, kteří se snažili pomáhat, kde je třeba. V současné době jsme stále nepolitickou, neziskovou a zájmovou organizací, která 6 let pracuje zejména na dobrovolnické bázi, ale zároveň díky již 4leté podpoře od Úřadu práce Nymburk má sdružení několik zaměstnankyň a díky dalším dotacím pracují pro sdružení i další odborní lektoři.
Myslíme si, že každý si u nás najde něco, co by ho s námi bavilo.

Služby pro osoby s postižením:
Volnočasové aktivity jsou integračního charakteru (účastní se jich i zdravé děti). Můžete s námi o ARTÍKOVĚ DNU celý den výtvarničit, či si vyjet na výlet v projektu INTEGRACE je IN za kulturou či sportem, prožít VÍKEND NAPLNO na Tortuze nebo na horách a v létě „cestovat po celém světě" na letním TÁBOŘE v Jizbicích. Jedná se o arteterapeutické integrační letní pobytové akce pro postižené i zdravé děti a mládež, které jsou plné letních radovánek, výtvarně-pracovních činností, táborových her a také učení se vzájemné toleranci a pochopení pro problémy druhých.
Odlehčovací služba určená rodičům dětí a mládeže s postižením, kteří si v nepřetržitém kolotoči péče o své blízké potřebují odpočinout.
Osobní asistence poskytovaná proškolenými dobrovolníky z řad studentů, kteří pomáhají dětem a mládeži s postižením při činnostech se vším, co potřebují.

Služby pro rodiny s dětmi:
Služby prevence sociálního vyloučení rodičů na mateřské a rodičovské dovolené je poskytována formou otevřené Herny s neřízenou činností, kde si děti mohou pohrát, pobavit či přiučit s nějakou didaktickou hrou.
Volnočasové aktivity poskytované předškolákům, maminkám s dětmi od 6 měsíců formou projektu Cvičeníčko (cvičení všech dětských smyslů, těla i mysli), Tvořeníčko (podpora a rozvoj jemné motoriky a sociálních dovedností) či Výtvarka a Keramika (pro děti, které navštěvují MŠ a které mají rády pracovně-výtvarné činnosti).
Pro pracující maminky, jejíž dítě nebylo přijato do MŠ, jsme v roce 2011 otevřeli alternativní formu MŠ – Volnočasový klub Šikulka. Dosud zde byli zaintegrováni i postižené děti a stále se nám potvrzuje, že to co děláme, je dobře a že čím dříve se integraci pomůže, tím lépe.
Za dobrého počasí, nebo když je dlouhá chvíle je vám k dispozici naše krásné a velké Hřiště plné klouzaček, houpaček a doplňků pro každou věkovou skupinu, nechybí ani oblíbená velká trampolína s ochrannou sítí.
Každý měsíc se také konají Minidny otevřených dveří neboli tématicky zaměřené Párty, na kterých dětem i ostatním připravíme odpolední zábavu a snažíme se jim při této příležitosti přiblížit prostory MSS Tortuga a projekty našeho Centra.
Jednou ročně připravujeme ve spolupráci se Střediskem Modrá Flotila pro malé, větší i největší velkou slávu Dětský den či Den otevřených dveří anebo se aktivně zapojujeme a napomáháme s akcemi jiným organizacím jako Dětský den pod hradbami nebo akce typu Bambiriáda.
Služby jsou zpoplatněné dle aktuálních ceníků (vždy minimálně).

 

Charakteristika služby

Ambulantní, pobytové, terénní

 

Název služby Volnočasové a integrační aktivity pro děti a mládež
Název zařízení Centrum pro všechny o. s.
27020053 
DIČ  
Právní forma organizace Občanské sdružení 
Kontaktní osoba Martina Kučerová 
Zřizovatel Centrum pro všechny o. s. 
Telefon 606 846 048 
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
web www.centrumprovsechny.cz 
Ulice Mezinárodní středisko Tortuga, Kolínská 282 
Město Nymburk 
PSČ 288 02 
                                      

Cílová Skupina

- osoby s mentálním postižením
- osoby s jiným zdravotním postižením
- osoby s tělesným postižením
- osoby s kombinovaným postižením
- osoby se zrakovým postižením
- rodiny s dětmi
- osoby se sluchovým postižením
- děti a mládež 

Věkové složení uživatelů

 1 - 20let

Místo poskytování služby

Mezinárodní středisko Tortuga, Kolínská 282, Nymburk.
V letních měsících i v sídle sdružení Jizbice 32, Nymburk 

Forma služby

Ambulantní, pobytové, terénní 

Provozní doba

září-červen: denně 7:00-16.00, prázdniny omezený provoz 

Kapacita

 30

 

#podlipansko

Číst 6141 krát

logo evropský sociiální fond v ČR, operační program lidské zdroje a zaměstnanost, podporujeme vaši budoucnost

© 2013 MAS Podlipansko o.p.s  Prohlášení o přístupnosti obsahu     #podlipansko    

Projekt Komunitní plánování sociálních služeb na Podlipansku CZ.1.04/3.1.03/65.00023 je realizován z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost v rámci Ministerstva práce a sociálních věcí. 

Všechna práva vyhrazena. Vyrobila: AMALA, s. r. o.